logo hjbb

24.11.2007 17:40:32
HR & PR dodał:

Dział kadr zajął się restrukturyzacją składu załogi HJBB. Pierwsze zmiany zostały już wprowadzone. Do zespołu dołączył Marek Gawroński i zajął miejsce basisty w naszej ekipie. Marka można również usłyszec w zespole Escombo.
Dział dokonał też zmiany zakresu obowiązków Wojtka Komandera. Odsunięty od stanowiska basisty, Wojtek obsługiwał będzie gitarę elektryczną. Dział kierował się jego dotychczasowymi osiągnięciami na tym stanowisku.
Dział Public relations podaje do publicznej wiadomości że zostały zakończone ponad dwuletnie prace nad masteringiem logo zespołu. Obecną formę logo widać już na górze ekranu, a w przyszłości planujemy wypuścić na rynek kilka firmowych gadżetów. Bardziej szczegółowe informacje jednak nie są jeszcze znane.
W krótce na stronie zajdą zmiany w zaniedbanych działach band i pictures. Zapraszamy do odwiedzania naszej witryny i subskrybowania naszego kanału RSS w celu śledzenia zmian i poczynań zespołu.


[skomentuj]

HJBB Niech BLues Będzie z WAMI!8.11.2007 14:41:00
hjbb dodał:

No i nareszcie koniec wakacyjnej przerwy. Troszkę się wszyscy rozleniwili i szukanie nowej próbowni szło niestety troche opornie. Na szczęscie wszystko już jest w porządku. Mamy nowe miejsce do grania i tutaj podziękowania w stronę Siemianowickiego MOK-u. Więc teraz pozostała praca, praca i jeszcze raz praca.


[skomentuj]

HJBB Niech BLues Będzie z WAMI!6.10.2007 12:00:00
admin dodał:

Zapraszamy wszystkich na tegoroczną Rawę która jak zwykle początkiem października odbywa się w hali katowickiego Spodka. Prawdziwy bluesman nie może nie umieścić tego wydażenia w swoim koncertowym kalendarzu.
Więcej informacji na stronie www.rawablues.com27.07.2007 10:30:00
hjbb dodał:

Jak co roku również i tym razem chciałbym zaprosić Was na IX Tyski Festiwal Muzyczny im. Ryśka Riedla, który już jutro w Tychach, wszelkie szczegóły na www.festiwal.tyski.pl


[skomentuj]

HJBB Niech BLues Będzie z WAMI!18.05.2007 12:33:00
hjbb dodał:

Miło jest nam poinformować, iż dnia 8 czerwca 2007 roku w klubie Leśniczówka w WPKiW odbędzie sie koncert, na którym wystąpią zespoły Swish, HJBB oraz ReMMedium(pożegnalny koncert). Więcej szczegółów wkrótce.
Chcielismy także poinformować iż dolaczyła do naszego składu nowa twarz. Tomek będzie obsługiwał parapet :-) Informacje równiez wktótce.


[skomentuj]

HJBB Niech BLues Będzie z WAMI!08.03.2007 9:45:00
hjbb dodał:

Muzyka jest poszukiwaniem, sztuką kompromisów. Czasami kompromis jest niemożliwy, wówczas muzyka jest nieszczera. Blues jest prawdziwy i najszczerszy, blues jest tym kompromisem. Huta Jedność Blues Band znowu w komplecie, kompromis był tylko jeden.
To coś w rodzaju nowego początku, zaczynamy próby i mamy nadzieje, iż szybko poznacie ich efekt. Niech Blues Będzie z Wami!!!


[skomentuj]

HJBB Bądźcie z Bluesem05.03.2007 09:20:00
admin dodał:

Po długiej i cięzkiej chorobie zmarła ikona polskiej muzyki jaką niewątpliwie był Tadeusz Nalepa. Można pójść po komentarz do Janka "Kyksa" Skrzeka i usłyszymy:
"Nie ma chopa, a wczorej był z nami..."
Dołączył do wielkich jak Ridel, Niemen, Berger i inni i grać będzie z nimi Najwyższemu. [`][`][`]


[skomentuj]09.01.2007 08:45:17
admin dodał:

Być może niezauważalna dla użytkowników, jednak nastapiła wielka zmiana mianowicie serwis HJBB znajduje się od wczoraj na nowym serwerze, co mogło spowodować przejściowe problemy w szczególności w działaniu forum. Ostatnie zmiany, testy, przywracanie baz zostało zakończone więc jesteśmy zakotwiczeni w sieci co najmniej na kolejny rok.


[skomentuj]


      <<nowsze<<                                                                                 >>starsze>>      

 


               copyright 2006 - 2008 HJBB. All rights reserved